admin/ Styczeń 23, 2019/ Uncategorized

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zbliżający się okres ferii zimowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przesyła w załączeniu informację na temat profilaktyki wszawicy i zwraca się z prośbą o jej udostępnienie rodzicom/opiekunom dzieci uczęszczających do Państwa placówki drogą korespondencji elektronicznej (Librus, e-dziennik).

Niniejsza informacja jest formą apelu/przypomnienia, że wszawica, jako choroba pasożytnicza jest sezonowa, jej występowanie nasila się szczególnie po powrotach dzieci z ferii zimowych, letnich oraz inNych form wypoczynku dzieci w trakcie roku szkolnego.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka gdzie znajdują się ciekawe materiały dotyczące wszawicy, w tym wspomniany plakat PSSE w m.st. Warszawie: www.pssewawa.pl – zakładka Oddział Promocji Zdrowia- Akcje – Wszawica.

Agnieszka Podlaszczak
Starszy Asystent p. j. o. z-cy Kierownika