admin/ Styczeń 23, 2019/ Uncategorized

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zbliżający się okres ferii zimowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przesyła w załączeniu informację na temat profilaktyki wszawicy i zwraca się z prośbą o jej udostępnienie rodzicom/opiekunom dzieci uczęszczających do Państwa placówki drogą korespondencji elektronicznej (Librus, e-dziennik).

Niniejsza informacja jest formą apelu/przypomnienia, że wszawica, jako choroba pasożytnicza jest sezonowa, jej występowanie nasila się szczególnie po powrotach dzieci z ferii zimowych, letnich oraz inNych form wypoczynku dzieci w trakcie roku szkolnego.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka gdzie znajdują się ciekawe materiały dotyczące wszawicy, w tym wspomniany plakat PSSE w m.st. Warszawie: www.pssewawa.pl – zakładka Oddział Promocji Zdrowia- Akcje – Wszawica.

Agnieszka Podlaszczak
Starszy Asystent p. j. o. z-cy Kierownika
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m. st. Warszawie
ul. Kochanowskiego 21
01-864 Warszawa
Tel: 22 310 79 00; fax: 22 310 79 01
www.pssewawa.pl

PONIŻEJ UMIESZCZAMY LINKI DO ULOTEK SANEPIDU

INFORMACJA SANEPID

Plakat PSSE w m.st. Warszawie

Ulotka-wszawica

wszystko o wszawicy broszura

wszystko o wszawicy plakat

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*