admin/ Czerwiec 4, 2019/ Uncategorized

W dniu  11.06.2019r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola zapraszamy na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Ekologicznej -VIRGA  w Drogoszewie. Ośrodek położony jest w Dolinie Dolnego Bugu w okolicy Puszczy Białej i Kamienickiej.

Dzieci będą uczestniczyły w autorskim programie zajęć, podczas których zdobędą wiedzę o przyrodzie.

Program wycieczki obejmuje:

• zwiedzanie zagrody wiejskiej

• karmienie zwierząt

• wysłuchanie pogadanki na temat sowy Płomykówki

• wykonanie pracy plastycznej -pamiątki z Ośrodka Edukacji Ekologicznej

Po ciekawych zacięciach na dzieci będą czekały pieczone kiełbaski i ciepła herbata.

Dzieci będą miały również czas na swobodną zabawę na świeżym powietrzu.

Wyjazd – godz.9.00

Powrót około godz. 15.00