admin/ Kwiecień 10, 2019/ Uncategorized

Szanowni Rodzice
Zgodnie z harmonogramem 10 kwietnia 2019r o godz. 13.00 będą opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Informacja ta będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia , w terminie od 10 do 17 kwietnia br. do godz. 16.00 składają potwierdzenie woli zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Potwierdzenie woli zapisu można:
składać osobiście w przedszkolu
Lub
elektronicznie potwierdzić wolę zapisu w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy „kliknąć” przycisk „Przejdź do podglądu podania” i w kolejnym kroku należy wybrać przycisk „Potwierdź wolę zapisu” (instrukcja będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym). Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga złożenia w przedszkolu papierowego druku.

NIEPOTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA JEST RÓWNOZNACZNE Z REZYGNACJĄ Z MIEJSCA

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*