Admin/ 12 czerwca, 2023/ Uncategorized

Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA zaprasza Rodziców przyszłych przedszkolaków na spotkania wychowawcze, pogadanki, które pozwolą obniżyć stres, lęk przed pójściem dziecka do przedszkola i wzmocnić umiejętności rodzicielskie, które będą dawały dziecku siłę i wiarę w swoje możliwości, swoją samodzielność w przyszłości.

Spotkania odbywają się w siedzibie SZANSY ul. Grójecka 79  (pawilon I piętro) w dniach:

14, 21 i 28 czerwca o godz.17.00

Będziemy rozmawiać o:

*emocjach

*komunikacji i granicach w relacji rodzic – dziecko

*wspieraniu dziecięcej samodzielności, która pomaga w adaptacji do przedszkola.

Rodziców, których dzieci nie chodziły do żłobka, nie mają doświadczeń społecznych nabywanych w grupie rówieśników zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe we wtorki i środy w godzinach 11.00-12.00, w piątki w godzinach 10.00-12.00.

Zajęcia są bezpłatne, dzięki finansowaniu ze środków Dzielnicy Ochota miasta stołecznego Warszawy.

Zgłoszenia i informacje: szansa4@o2.pl

harmonogram