Admin/ 26 kwietnia, 2023/ Uncategorized

Szanowni Rodzice

• 30.05.2023r. gr I i II oraz  31.05.2023r. gr. III i IV pojadą na autokarową wycieczkę do wytwórni krówek. Wycieczka ta  to tegoroczny prezent od rodziców dla dzieci na Dzień Dziecka. Dzieci zobaczą proces produkcji cukierków, zdegustują świeże krówki prostu z produkcji.                                    W trakcie wycieczki odbędą się również warsztaty plastyczne z projektowania etykiet i samodzielnym zawijaniem własnej krówki.

Szczegóły organizacji zostaną podane bliżej terminu wycieczki.

• 14.06.2023r. wszystkie grupy pojadą na całodniową wycieczkę do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Virga” do Wyszkowa. W czasie wycieczki dzieci zdobędą wiedzę o przyrodzie, a przede wszystkim o okolicznych gatunkach ptaków.                                                                                   Szczegóły organizacji zostaną podane bliżej terminu wycieczki.

Z uwagi na duży koszt obu wycieczek w imieniu Rady Rodziców  bardzo prosimy o uzupełnienie zaległości  oraz terminowe wpłaty w maju i czerwcu  na Radę Rodziców. Jeśli nie uzbieramy odpowiedniej kwoty plany wycieczek mogą ulec zmianom.