Admin/ 26 sierpnia, 2022/ Uncategorized

Szanowni Rodzice

już niedługo rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2022/2023. Poniżej kilka informacji organizacyjnych

1. Przedszkole czynne jest od godz. 7.00 do godz. 17.00. Dzieci przyprowadzamy do godz.8.30 (bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych spóźnień telefonicznie)
  2. Nieobecność dziecka zgłaszamy telefonicznie 22 822 23 32  lub mailowo na adres p99@edu.um.warszawa.pl
  3. Do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe
  4. Przypominamy, ze stawka żywieniowa za cały dzień od 1 lipca wynosi 15,00 zł

Poniżej mała przypominajka dla Rodziców dzieci z grupy I, którzy zaczynają przygodę z naszym przedszkolem ( lista również podawana była przy informacji o zajęciach adaptacyjnych)

Wyprawka trzylatka:

1. podpisana piżamka
  2. podpisane kapcie -łatwe w nakładaniu (na gumkę, rzep)
  3. podpisane ubranko   na zmianę w podpisanym woreczku (majtki, skarpetki, spodnie/spódnica ,bluzka itp.)
  4. pudełko chusteczek i ręcznik papierowy (raz w m-cu)
  5. ryza papieru ksero
  6. mokre chusteczki