admin/ maj 11, 2022/ Uncategorized

Fundacja EuroJAZZ i Ośrodek Kultury Ochoty OKO zapraszają na pierwsze z dziesięciu spotkań warsztatowych dla dzieci w wieku przedszkolnym! Uczymy najmłodszych (i ich rodziców!), jak rozumieć i czerpać przyjemność ze słuchania muzyki jazzowej.
Spotkania #jazzdladzieci odbywać się będą co 2 tygodnie. W kolejnym odcinku – kontrabas.
🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼

15 maja, godz. 12.00
Magdalena Gołębiowska – wokal, fortepian

Anna Jasińska – flet
WSTĘP WOLNY!
ilość miejsc ograniczona!
25 dzieci (w wieku przedszkolnym) + opiekunowie
📌📌 rezerwacja miejsc online: https://bilety.io/j9GMt
lub w Ośrodku OKO

Dzień Matki jest bardzo szczególnym świętem. Z tej okazji w ramach zajęć dzieci nauczą się piosenek dla swoich mam. Będą też mogły poznać flet – jeden z pierwszych instrumentów w historii ludzkości, a spotykany także w muzyce jazzowej.
Magdalena Gołębiowska – wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.
Anna Jasińska – flecistka. Doskonaliła swoją grę w Conservatoire de Musique de la Ville de Luxembourg u prof. Carlo Jansa w latach 2009 – 2011. Brała udział w kursach mistrzowskich u flecistów, takich jak m.in.: Wissam Boustany, Tilmann Dehnhard, Mirjam Nastasi, Marianne Henkel, Natalia Gerakis, Christian Lardé, Philip Bernolt, Ruth Wentorf, Carlo Jans, Wally Hase, Elżbieta Gajewska, János Bálint, Łukasz Długosz, Robert Aitken, Craig Goodman oraz w kursach kameralnych, współpracując z Paulem Meyerem, Gilbertem Audin oraz Cordulą Hacke. Stypendystka Académie Musicale de Villecroze we Francji oraz Forum International pour Flûte and Piano in Diekirch w Luksemburgu.
Organizator: Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ
Patroni medialni: JazzPRESS, RadioJAZZ.FM

Share this Post

Leave a Comment