Admin/ 8 września, 2020/ Uncategorized

Szanowni Państwo

Podobnie jak w zeszłym roku Przedszkole nie ubezpiecza dzieci. Rodzice robią to dobrowolnie i indywidualnie.

Konsorcjum brokerskie Marsh / Supra Brokers na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy przeprowadziło  w ramach Prawa Zamówień Publicznych konkurs ofert na ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020/2021, na podstawie którego wyłoniono najkorzystniejszą ofertę ochrony w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa S.A., skierowaną do wszystkich jednostek oświatowych Miasta Stołecznego Warszawy.

W zakładce O NAS znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące samego ubezpieczenia.

Propozycja obejmuje możliwość przystąpienia dzieci do ubezpieczenia w formie:

– online na stronie www.nnw24.pl, za pośrednictwem której każdy rodzic indywidualnie wybiera wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka i opłaca składkę,

– papierowej deklaracji  znajdującej się na 2 stronie ulotki.

ULOTKA-NNW-2020_2021