admin/ Czerwiec 2, 2020/ Uncategorized

SZANOWNI RODZICE

Z uwagi na stan epidemii została zmieniona organizacja pracy placówek oświatowych.

W celu zapewnienia dzieciom i nauczycielom bezpieczeństwa, przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.
Dotychczas stosowana w m.st. Warszawie organizacja tzw. dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, wiążąca się z przemieszczaniem dzieci między placówkami, zwiększałaby niebezpieczeństwo zarażenia wirusem.

W lipcu i sierpniu 2020 r. dzieci będą mogły przez 6 tygodni uczęszczać do swojego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole. Przez okres 2,5 tygodnia placówki pozostaną zamknięte.

Nasze przedszkole w okresie wakacyjnym będzie otwarte

od 01 lipca do 11 sierpnia 2020r.

W terminie od 12 do 31 sierpnia przedszkole będzie zamknięte