admin/ Maj 18, 2020/ Uncategorized

DOTYCZY KANDYDATÓW  , KTÓRZY REKRUTOWALI SIĘ DO PRZEDSZKOLA

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola , w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:
elektronicznie w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk “Potwierdź wolę zapisu w placówce”
lub
przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola ejakowlew@edu.um.warszawa.pl

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia woli.
Niepotwierdzenie woli zapisu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.
Jeśli dziecko ubiegało się o przyjęcie tylko do szkoły obwodowej (na podstawie zgłoszenia) i zostało do niej zakwalifikowane, rodzic nie musi potwierdzać woli zapisu – dla tej grupy dzieci system automatyczne potwierdzi wolę zapisu.