admin/ Marzec 23, 2020/ Uncategorized

Szanowni Rodzice

Dziś i jutro  otrzymacie maila z hasłem do rekrutacji na dyżur wakacyjny. Do tej pory hasła wydawane były tylko chętnym. W zaistniałej sytuacji hasła dostają wszyscy. Dzieci, które będą brały udział w dyżurze wakacyjnym, a były rekrutowane do klasy 1 logują się na to samo hasło.  Osoby, które nie posiadają maila,a potrzebują hasła do zapisów na dyżur prosimy o kontakt telefoniczny.

Wnioski wypełniamy tylko w systemie.

NIE PRZYNOSZĄ PAŃSTWO WNIOSKÓW W FORMIE PAPIEROWEJ DO PRZEDSZKOLA.

w zakładce Dyżur wakacyjny znajdą Państwo aktualny harmonogram oraz zasady zapisów

p.s.

od jutra w zakładce NAUKA ZDLANA dla poszczególnych grup będą dostępne materiały edukacyjne na każdy tydzień.